Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 19-01-2022 12:57

Proponowane ceny od równowartości 1000 EUR.

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100451.00454.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100397.00402.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10018.1018.60
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.231.30
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100434.00438.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100540.00545.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100315.00321.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10043.2043.90
Korona duńskaDKKKorona duńskax10060.3061.00
Korona norweskaNOKKorona norweskax10044.8045.60
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10060.0065.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100218.00228.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100280.00290.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818