Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 27-06-2022 8:26

Proponowane ceny od równowartości 1000 EUR.

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100465.00470.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100440.00446.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10018.3018.80
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.131.30
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100458.00465.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100539.00545.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100338.00344.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10043.2043.90
Korona duńskaDKKKorona duńskax10062.1062.90
Korona norweskaNOKKorona norweskax10044.1045.00
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10062.0066.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100218.00228.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100280.00290.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818