Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 18-09-2020 13:04

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100442.00446.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100374.00378.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10016.4016.80
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.231.30
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100410.00414.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100484.00489.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100280.00286.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10042.3042.80
Korona duńskaDKKKorona duńskax10059.3059.90
Korona norweskaNOKKorona norweskax10041.0041.50
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10055.0061.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100218.00228.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100280.00290.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818