Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 11-08-2020 11:18

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100438.00441.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100371.00378.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10016.5016.80
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.271.31
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100405.00410.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100486.00489.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100275.00281.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10042.3042.80
Korona duńskaDKKKorona duńskax10058.6059.10
Korona norweskaNOKKorona norweskax10040.5041.50
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10058.0063.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100218.00228.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100280.00290.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818