Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 18-01-2023 9:54

Proponowane ceny od równowartości 1000 EUR.

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100467.00471.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100431.00438.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10018.9019.60
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.141.24
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100469.00475.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100528.00537.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100321.00340.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10041.2042.00
Korona duńskaDKKKorona duńskax10060.0064.00
Korona norweskaNOKKorona norweskax10043.2044.00
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10050.0065.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100222.00249.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100316.00323.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818