Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 19-01-2021 9:23

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100450.00454.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100371.00376.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10016.9017.40
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.231.29
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100418.00423.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100505.00511.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100288.00295.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10044.2044.80
Korona duńskaDKKKorona duńskax10060.3060.90
Korona norweskaNOKKorona norweskax10043.2043.80
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10055.0061.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100218.00228.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100280.00290.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818