Kantor w Makro

Kantor wymiany walut mieści się w hali MAKRO - wejście do kantoru od frontu.

Posiadamy wiele walut w dobrych cenach.

Przy dużych kwotach - możliwość negocjacji ceny.

Kursy walut negocjujemy wyłącznie w kantorze.

Kursy walut mogą ulec zmianie w dowolnej chwili.

Kantor w Częstochowie świadczy usługi miedzynarodowych przekazów pieniężnych WESTERN UNION.

 

Kursy walut w złotych na dzień: 22-10-2021 10:02

Proponowane ceny od równowartości 1000 EUR

Opis Krotność Kupno
We buy
Sprzedaż
We sell
EURO UEEUREURO UEx100457.00461.00
Dolar amerykańskiUSDDolar amerykańskix100394.00399.00
Korona czeskaCZKKorona czeskax10017.5018.00
Forint węgierskiHUFForint węgierskix1001.271.32
Frank szwajcarskiCHFFrank szwajcarskix100428.00433.00
Funt brytyjskiGBPFunt brytyjskix100539.00545.00
Dolar kanadyjskiCADDolar kanadyjskix100312.00319.00
Korona szwedzkaSEKKorona szwedzkax10045.4046.20
Korona duńskaDKKKorona duńskax10061.2061.90
Korona norweskaNOKKorona norweskax10046.5047.50
Kuna chorwackaHRKKuna chorwackax10058.0062.00
Lewa bułgarskaBGNLewa bułgarskax100218.00228.00
Dolar AustralijskiAUDDolar Australijskix100280.00290.00

 

Kontakt

KANTOR w MAKRO - Kantor Wymiany Walut

ul. Jagiellońska 38/40 (MAKRO)

42-200 Częstochowa

tel. 34 371-11-12, 500-053-818